advertise
جوشکاری

خدمات جوشکاری در اصفهان

کاربرد جوشکاری در اصفهان :

جوشکاری در اصفهان

جوشکاری مجموعه عملیاتی است که با استفاده از انرژی الکتریکی، الکترودها و مشعل ها فرآیند ذوب فلزات به منظور اتصال آن ها به یک دیگر انجام می گردد. شرکت کانال سازان، نمایندگی جوشکار در اصفهان انجام دهنده انواع جوشکاری در این استان آماده ی خدمت رسانی در تمام امور مربوطه در جوشکاری به شما همشهریان عزیز است.
کاربرد جوشکاری در اصفهان :

- کلیه خدمات جوشکاری و آهنگری سازه های فلزی
- درب ها و پنجره های فلزی و چهارچوب آن ها
- ساخت و نصب انواع تجهیزات فلزی همانند سقف، حفاظ آهنی، پل نرده و ....


تجهیزات جوشکاری در اصفهان

جوشکاری علم اتصال فلزات به یک دیگر توسط انرژی برق و ذوب کردن آن ها است که نیازمند رعایت نکات ایمنی لازمه می باشد. به این منظور باید از تجهیزاتی استفاده کرد تا هرچه بهتر این عملیات در کمال سلامت و رعایت ایمنی و امنیت انجام گردد. تجهیزات جوشکاری شرکت کانال سازان جوشکار در اصفهان عبارت است از:


عملیات جوشکاری با نور بسیار بالا و جرقه هایی همراه است که می تواند به سلامت چشم و پوست آسیب جدی برساند. با استفاده از ماسک می توان عملیات جوشکاری را در حفظ امنیت کامل انجام داد.

ماسک جوشکاری

دستکش های جوشکاری دارای وزن بسیار بالایی هستند که در برابر جریان بالای برق و همچنین جرقه ها حین فرآیند جوشکاری ایمن هستند و شما را محافظت می کنند.

دستکش جوشکاری

مهم ترین قسمت فرآیند جوشکاری دستگاه جوش است که با جریان بالای برق توسط الکترودها فرآیند ذوب فلز انجام می گیرد.

دستگاه جوش

پیشبندهای جوشکاری از جنس چرم ضد آتش سوزی و حرارت بالا هستند که در برابر آسیب جوشکاران را حفاظت می کند.

پیشبند چرم
جوشکاری در اصفهان - جوشکار سیار در اصفهان

نکات ایمنی حین جوشکاری در اصفهان:

  • جوشکاری باید حتی الامکان در فضای باز انجام گیرد، اگر بالاجبار در فضای بسته جوشکاری باید انجام شود پیش از عملیات باید از نبود وسایل گازسوز و قابل اشتعال اطمینان حاص کرد.
  • پیش از عملیات جوشکاری باید تمام تجهیزات جوشکاری خصوصاً دستگاه جوش بررسی گردد که قطعی یا لختی سیم در سیم کشی دستگاه وجود نداشته باشد و کلیه اتصالات سرجای خود هستند. چرا که این مسائل می تواند خطرات و آسیب های جبران ناپذیری به همراه داشته باشد.
  • به منظور جلوگیری از برق گرفتگی باید از متصل بودن ارت به محل جوشکاری (میز و...) اطمینان حاصل کرد
  • رعایت اندازه طول الکترود، جوشکاری هنگامی که الکترود تمام شده است می تواند آسیب جدی به اسلحه جوشکاری برساند
  • جابه جا نکردن سریع اسلحه ی جوشکاری به منظور هرچه بهتر انجام شدن عملیات ذوب کردن فلزات جهت جلوگیری از فروپاشی اتصالات
  • از کار انداختن و خاموش کردن دستگاه جوشکاری به طور کامل بعد از انجام عملیات جوشکاری

جوشکاری درب و پنجره در استان اصفهان

شرکت کانال سازان آماده خدمت رسانی در تمام امور جوشکاری درب در استان اصفهان و جوشکاری پنجره در این استان است. مراحل عملیات جوشکاری درب در اصفهان توسط تکنسین های متخصص و حرفه ای و کارآزموده به شرح زیر است:


مراحل جوشکاری درب و پنجره در اصفهان ‎

۱- آماده سازی فلز برای جوشکاری پاکسازی درب و پنجره از رنگ (اگر درب و پنجره شما رنگ شده باشد) با استفاده از سمباده و یا استفاده از دستگاه فرز به جای دستگاه جوشکاری. هم چنین پاک سازی درب و پنجره از گرد و غبار با استفاده از استون.
۲- استفاده از دستگاه جوشکاری ثابت نگه داشتن فلزها (درب و پنجره) با استفاده از گیره های مخصوص جوشکاری برای جلوگیری از جابه جایی آن ها. استفاده از اسلحه جوشکاری توسط کارشناسان متخصص شرکت کانال سازان به طوری که جوش به عمق فلز درب و پنجره نفوذ کرده و جوشکاری آن ها به نحو احسن انجام گیرد.

مراحل جوشکاری

خدمات جوشکاری

خدمات جوشکاری اصفهان توسط جوشکاران ماهر و کارآزموده در این شرکت انجام می گیرد. شما می توانید تنها با یک تماس تمامی امور مربوط به خدمات جوشکاری را از ما بخواهید. شرکت ما با اعزام سریع متخصصین جوشکار خود در اسرع وقت کلیه امور مربوط به خدمات جوشکاری در اصفهان را با بالاترین کیفیت انجام می دهد. شرکت ما این امکان را فراهم می کند که بتوانید از جوشکاران متخصص و حرفه‌ای بهره برده و خدمات جوشکاری در اصفهان را با بهترین امکانات و مقرون به صرفه ترین قیمت ها دریافت نمایید. همچنین این شرکت با سابقه ی درخشان خود کیفیت کار خدمات جوشکاری اصفهان را در پروژه‌های قبلی اطلاع رسانی کرده است شما در سایت می توانید با بازدید از پروژه های پیشین اقدام به تصمیم گیری نمایید.

کانال سازان آماده ی خدمت رسانی تمام امور مربوط به خدمات جوشکاری در اصفهان در انواع مختلف کاربردهای جوشکاری از جمله موارد زیر است:
۱. جوشکاری نصب آلاچیق، سایه بان و آفتابگیر فلزی
۲. جوشکاری نصب درب و پنجره فلزی و آکاردئونی
۳. جوشکاری نصب نرده فلزی و راه پله و حفاظ امنیتی پشت پنجره ها
۴. جوشکاری نصب درب پارکینگ
۵. جوشکاری انواع رگال و ففسه بندی
۶. جوشکاری نصب تابلو
۷. جوشکاری انواع چهارچوب های فلزی و حفاظ های روی دیوار

جوشکار سیار اصفهان

جوشکار سیار در اصفهان یکی از نیازهای اساسی شهروندان اصفهانی است . امروزه شهروندان زیادی برای امور مختلف ساخت وسایل فلزی همانند درب و پنجره، سایبان و … و یا تعمیر برخی از این وسایل و یا موارد دیگر نیاز به جوشکار سیار اصفهان دارند. در همین راستا جوشکاران متخصص و حرفه‌ای شرکت ما در این زمینه آماده ارائه کلیه خدمات جوشکاری در محل در سراسر استان اصفهان هستند. خدمات جوشکاری سیار در اصفهان هم چون ساخت نرده، ساخت درب و پنجره، ساخت حفاظ، ساخت سایه بان و ... است. شرکت کانال سازان در تمامی ساعات شبانه روز و تمام ایام هفته آماده ی اعزام جوشکار سیار در اصفهان به محل مورد نظر شما در اسرع وقت است. جوشکاران سیار با بهترین کیفیت با مناسب ترین قیمت در کمترین زمان ممکن آماده ی خدمت رسانی به شما شهروندان عزیز اصفهانی است. از مزایای استفاده خدمات جوشکاری سیار در اصفهان از وب سایت شرکت کانال سازان این است که می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی از خدمات جوشکاری سیار در این استان بهره مند گشته و مناسب ترین قیمت جوشکاری سیار را از ما بخواهید. در کمترین زمان ممکن نیروهای متخصص جوشکار شرکت ما برای خدمات جوشکاری در محل مورد نظر شما، حاضر خواهند شد.