advertise
ساخت و نصب کانال گرد | کانال سازان

کانال گرد - کانال کشی گرد

اگر قصد دارید که برای محل کا خود ویا محل سکونت خود از کانال کشی کولرگرد استفاده کنید باید با یک تیم متخصص در این زمینه مشورت نمایید چرا که نصب این کانال ها با توجه به نو و محل کاربرد آن که در چه زمینه ای شما بخواهید کانال کشی کنید حائز اهمیت است قطعا کانال کشی که در ساختمان مسکونی بکار میرود.
با کانال کشی که برای هتل ها و رستوران و بیمارستان و مراکز تجاری و صنعتی بکار میرود متفاوت است و در هنگام نصب کانال کشی کولرو کانال کولر گرد حتما باید دقت داشته باشید که در کانال کشی ساختمان ها چیزی که بیش از اجرت کانال کشی اهمیت دارد، دقت در انتخاب صحیح ورق مورد استفاده برای کار است. ورق های بی کیفیت و نازک تر از حد معمول به غیر از این که دوام خوبی ندارند، باعث ایجاد سر و صدا نیز می شوند.
این ورق ها برای ارزان تمام شدن کار مورد استفاده قرار می گیرند و به کار بردن آن ها اصلا توصیه نمی شود. پیشنهاد شرکت این است که از ورق های مقاوم با ضخامت قابل قبول استفاده کنید تا بعدا مشکلاتی ایجاد آلودگی صوتی و همچنین سوراخ شدن برایتان ایجاد نشوند.
توجه کنید که اگر بعدها مشکلی در این رابطه به وجود بیاید، برای تعویض و تعمیر کانال ها منجمله کانال گرد نیاز به تخریب دارید که هم درد سرهای زیادی دارد و هم هزینه های زیادی را برای شما رقم خواهد زد.


مزایای کانال گرد | کانال سازان

از جمله مزایا و معایب کانال گرد

مزایا کانال گرد:
۱) داشتن ظاهری زیبا و محکم
۲) کاهش صدا
۳) دارای وزن و جحم کم میباشد
۴) در انتقال هوا سرعت بالا و خوبی دارد
۵) دارای افت فشار پایین میباشد .
یکی دیگر از مزایای کانال گرد این است که برای مناطق مرطوب جنس آلومینیوم و ضد زنگ زدگی میباشد . وهمچنین جنس استیل آن برای مناطق بهداشتی مثل بیمارستان ها ، آزمایشگاه ها و غیره مطابق با استاندار.
معایب کانال گرد :

۱) تعمییر سخت
۲) سرعت اجرای نسبتا پایین
۳) هزینه ی بالا

انواع کانال گرد و کاربرد آن

از انواع دیگر کانال های هوا در صنعت تهویه مطبوع و سیستم های انتقال و توزیع هوا کانال های گرد میباشد این کانال ها بصورت اسپیرال یا کانال گرد ساخته می شود که جنس انها معولا بصورت گالوانیزه تا ضد زنگ می باشد از کانال اسپیرال میتوان در موتور خانه ها مورد استفاده قرارداد که از موتور خانه ها با کانال گرد برای دود کش جهت بیرون وخارج کردن هوای تولید شده استفاده کرد.
از دیگر موارد استفاده از کانال های گرد استفاده از شوتیتگ زباله است برای از بز بین بردن هرگونه نشتی هوا یا انتقال حرارتی و صوتی از عایق بندی کانال گرد میتوان بهر برد و این عایق الاستومری میباشد کانال گرد گاهی موارد می تواند به خوبی جوابگوی نیاز مشتری از یک سیستم تهویه مطبوع و یا سیستم انتقال و توزیع هوا باشد.
چرا که در کلیه مراحل محاسبه ابعاد کانال همه موارد مربوط به انتقال هوا میزان سرعت و سرو صدایی که ممکن است در طی عبور از این کانال ایجاد کند مورد تحقیق و بررسی قرار خواهد گرفت.


نصب کانال گرد

نصب کانال گرد بدین صورت است که بسیار حائز اهمیت است نصب کانال اسپیرال گالوانیزه هم تراز بودن ساپورت ها در نصب ان است که باید کانال گرد در یک سطح متناسب در سقف نصب شود باید در زمان نصب کلیه موارد استاندار رعایت شود.
این کانال مانند سایر کانال ها تجهیزات و اتصالات آن باید تیکه بردانش فنی و قوانین آن باشد لذا باید برای اجرای نصب این گونه کانال ها بدست متخصصین آن داده شود در غیر اینصورت متحمل ضرر و زیان های خواهیدشد شرکت اکبر با داشتن تیمی مجرب و متخصص در زمینه تنصب انواع کانال های موجود در خدمت شما عزیزان می باشد

ساخت و نصب کانال گرد

چرا شرکت کانال سازان را انتخاب کنیم؟
۱ – عیب یابی دقیق وتیم حرفه ای و ورزیده
۲-اعزام سریع نیرو مجرب به محل
۳-تعمیر کاران و متخصصان مجرب وحرفه ای
۴- استفاده از قطعات و ورقهای با کیفیت و عالی
۵- اعزام نیرو در تمام اقصی نقاط کشور
۶- ارائه فاکتور و ضمانتنامه فروش
۷- ثبت سفارش رایگان
۸- پیگیری نیرو از زمان اعزام نیرو به محل تا پایان کار از طریق تیم پشتیبانی

   
                                برای اطلاع از قیمت اتحادیه به صفحه لیست قیمت مراجعه کنید.

آنچه باید در رابطه با کانال گرد بدانیم ؟

طراحی کانال گرد

از موارد دیگری که در هنگام طراحی کانال گرد باید به آن توجه نمود انتخاب ضخامت ورق استفاده شده در ساخت کانال گرد می باشد که حتما می بایست متناسب با ابعاد این کانال انتخاب شود.
فشار استاتیک این کانال و نسبت ظرافت کانال نیز از جمله موارد مهم دیگر می باشد که باید در محاسبه ابعاد کانال ، طراحی و نصب و اجرای کانال گرد به آن توجه بسیار نموددرخصوص بخش محاسبه ابعاد کانال پس از محاسبه میزان و سرعت هوای انتقالی که مستقیماً وابسته به ابعاد کانال می باشد.
به این نتیجه میرسیم که استفاده از این کانال بسیار می تواند مناسب تر بوده و از سوی دیگر استفاده از کانال گرد گاهی اوقات می تواند به خوبی جوابگوی نیاز مشتری از یک سیستم تهویه مطبوع و یا سیستم انتقال و توزیع هوا باشد، چرا که در کلیه مراحل محاسبه ابعاد کانال همه موارد مربوط به انتقال هوا میزان سرعت و سرو صدایی که ممکن است در طی عبور از این کانال ایجاد کند مورد تحقیق و بررسی قرار خواهد گرفت.
بنا براین محاسبه ابعاد و در واقع قطر کانال باید به گونه محاسبه گردد تا موجب آشفتگی بیش از حد در جریان هوای عبوری از کانال گرد نشود . و از طرفی نیز این مسئله بسیار مهم است تابه راندمان مکانیکی کل سیستم انتقال هوا در طراحی کانال نیز توجه کافی بشود زیرا در غیر این صورت با افت فشار هوا و افزایش سرو صدا در هنگام عبور هوا در کانال گرد رو به رو هستیم.


روش های طراحی کانال ها و کانال گرد عبارتند از :

• طراحی بر اساس افت فشار ثابت
• - طراحی بر اساس افت فشار متعادل
• طراحی بر اساس کاهش سرعت
• طراحی بر اساس کسب فشار استاتیک
برای کانال کشی کولر چه مواردی حائز اهمیتند : در زمانی که قرار است یک کولر آبی را برای ساختمان خود بخرید، حتما در ابتدا به اصول کانال کشی کولر دقت کرده و از یک فرد مجرب و ماهر تقاضا کنید این عمل را برای شما انجام دهد. فقط با یکبار هزینه در این زمینه، یک عمر استفاده ایده آل از هر نوع کولر آبی را برای شما به ارمغان خواهد داشت.

نحوه کانال کشی گرد کولر آبی

- کانال کشی کولر متناسب با سرعت جریان باد
- کانال کشی کولر براساس طراحی ساختمان
- تهیه جنس ورق مناسب کانال کولر
- عایق کاری هنگام کانال کشی کولر

ویژگیهای کانال گرد و کاربرد آن

یکی دیگر از انواع کانال های هوا در صنعت تهویه مطبوع و سیستم های انتقال و توزیع هوا کانال های گرد میباشد این کانال ها بصورت اسپیرال یا کانال گرد ساخته میشود که جنس آن ها معمولا بصورت گالوانیزه تا ضد زنگ می باشد.
از کانال اسپیرال میتوان در موتور خانه ها مورد استفاده قرارداد که از موتور خانه ها با کانال گرد برای دود کش جهت بیرون وخارج کردن هوای تولید شده استفاده کرد.
از دیگر موارد استفاده از کانال های گرد استفاده از شوتیتگ زباله است برای از بین بردن هرگونه نشتی هوا یا انتقال حرارتی و صوتی از عایق بندی کانال گرد میتوان بهر برد و این عایق الاستومری میباشد کانال گرد گاهی موارد می تواند به خوبی جوابگوی نیاز مشتری از یک سیستم تهویه مطبوع و یا سیستم انتقال و توزیع هوا باشد.
چرا که در کلیه مراحل محاسبه ابعاد کانال همه موارد مربوط به انتقال هوا میزان سرعت و سرو صدایی که ممکن است در طی عبور از این کانال ایجاد کند مورد تحقیق و بررسی قرار خواهد گرفت.
همچنین می توانید با مراجعه به لینک کانال اسپیرال در رابطه با ویژگی های این کانال اطلاعات کسب نمائید.


قیمت و هزینه کانال گرد

برای نصب و وصل و ساخت کانال گرد قیمت ها ی مختلفی با توجه به نوع و میزان ورقی که بکار میبرد میباشد قیمت دقیق آن پس از بازدید از محل مشخص میشود عواملی که بر قیمت کانال گرد اثر گذار است ضخامت و نوع ورق ، نوع اتصالات آن که از بند کشو با شد یا فلنج ، نوع عایق که بکار برده میشود ، مواد مصرفی نظیر نخ نسوز ، پیچ و مهره ، ماستیک ، پرچ و غیر می باشد.
شرکت کانال سازان در زمینه های مختلفی نظیر ساخت کانال ساختمانی و صنعتی ، کانال کشی ساختمان و صنعتی ، کانال کشی کولر های آبی ، دریچه های گرد کولر ، کانال گرد کولر ، نصب انواع کانال های گرد کولر ، نصب انواع کانال های تجاری ، صنعتی ، آزمایشگاهی ، مسکونی و کلیه مصارف دیگر اعم از مسکونی و صنعتی با پیشینه ی چندین ساله در بیشتر استانها مشغول به فعالیت می باشد شما میتوانید با اطمینان خاطر کار کانال کشی و کانال سازی و نصب آن را به کار گروهای مجرب و متخصص ما بسپارید، هدف ما ارائه بهترین کیفیت به شما عزیزان و هموطنان گرامی میباشد.