advertise
کانال فلکسیبل با عایق الاستومری | کانال سازان

کانال فلکسیبل یا خرطومی

با وجود فن آموری های جدید و مطمئن امروزه بهترین جایگزین برای کانال کشی ازجمله : انواع دستگاه های داکت اسپلیت ، کانال های قدیمی ، و گالوانیزه ، فلکسیبل های عایق دار ، فن کویل ها ، دریچه ها رابط به کانال ها ، انشعاب اصلی و فرعی تهویه ها ، و در بسیاری از ساختمان های مسکونی ، تجاری ، مجتمع ها ، کارخانجات ، باشگاه ها ، پاساژها ، وغیره با توجه به حجم بالای تاسیسات الکترونیکی و مکانیکی از کانال های فلکسیبل یا خرطومی استفاده میکنند .وبا توجه به ویژگی های اجرایی پروژه ها و نوع کاربرد آن نصب و جایگزین میشود کانال سازان با ارائه بهترین و با کیفیت ترین و همچنین با قیمت های مناسب در این زمینه این افتخار را داشته تا در برگزاری این پروژه در سطح کشور خدمت رسانی نموده و ساخت و نصب انواع کانال فلکسیبل را داشته باشد .

مزایای کانال فلکسیبل

استفاده از کانال های فلکسیبل مزایای دارد که به آن اشاره میشود :
۱- انعطاف پذیری فوق العاده
۲- وزن بسیار سبک
۳- سطح داخلی هموار و صاف
۴- بدنه ای از جنس آلومینیوم ۱۰۰ میکرون و پلی اتیلن مقاوم
۵- عمر مفید و بالا
۶- عایق حرارتی 

مزایای کانال فلکسیبل _ کانال سازان

انواع کانال فلکسیبل _ کانال سازان

انواع کانال فلکسیبل

فلکسیبل با عایق الاستومری
-فلکسیبل هوا
- فلکسیبل آلومینیومی
- فلکسیبل داکت اسپیلت
- فلکسیبل نسوز
خوشبختانه کانال سازان سالهاست با عنایات الهی تلاش های بی وقفه ای همراه با تیم مجرب و کارامد درراستای ساخت و نصب و راه اندازی انواع کانال های فلکسیبل یا خرطومی در تمام اقصی نقاط کشور داشته است امید است که هرچه با شکوه تر در این زمینه فعالیت های خود را گسترش داده و بتواند به نحو احسن در اجرای این امر تمام توان خود را به شما عزیزان ارائه دهد.

کانال فلکسیبل یا عایق الاستومری چیست؟

کانال فلکسیبل - کانال فلکسیبل با عایق الاستومری
فلکسیبل با عایق الاستومری یک عایق حرارتی و برودتی به آن که بصورت لوله ای و رولی در مدل ها و ضخامت های مختلفی در بازار موجود است این عایق الاستومری یا فوم الاستومریک نسوز امتیاز بیشتری نسبت به عایق پشم و شیشه دارد که این عایق ها در صنعت تاسیسات مکانیکی مورد استفاده قرار میگیرد از مشخصه های این عایق اینست که در مقابل آلودگی و رطوبت مقاوت بالای دارد که همین امتیاز برای جلوگیری از رشد باکتری های بیماری زا و قارچی مقابله میکند ودر مقابل ضربات مکانیکی اگر آسیب ببیند قسمت اسیب دیده هم در مقابل باکتری ها و قارچ ها مقاوم است و به سادگی قابل تمیز شدن هستند و اب را به خود جذب نمیکند عایق های حرارتی و برودتی الاستومری جایگزین سایر عایق های سنتی و قدیمی نظیر پشم شیشه، پشم سنگ، وغیره بوده و در صنایع مختلفی مانند : پتروشیمی ، صنایع غذایی ، نفت، گاز، ساختمان های اداری وتجاری ومسکونی ،صنایع دارویی و بیمارستانی ، کارخانجات صنعتی ونساجی ، جهت عایقکاری کانال های گالوانیزه انتقال هوا، منابع و مخازن ، لوله های سرد و گرم، منابع، مخازن، وغیره مورد استفاده قرار می گیرند.

ویژگی های و محاسن عایق الاستومری


۱- تعمیر ونصب آسان و سریع
۲- بدون ایجاد غبار و ریزگرد ها
۳- غیر سمی بودن آن
۴- مقاوم در مقابل خوردگی ها هرگونه ضربه
۵- مقاومت بالا در برابرباز ها ، روغنها، اسیدها
۶- سازگار بودن آن با محیط زیست، بدون انتشار گاز
۷- مقاومت بالا در برابر انتقال صدا در کانال های هوا و لوله ها

ویژگی های و محاسن عایق الاستومری _ کانال سازان

کانال فلکسیبل نسور و کاربرد آن

فلکسیبل نسوزدر مواردی که نیاز به انتقال هوای گرم بوسیله کانال انعطاف پذیر هوا می باشد،استفاده از این کانال از مهمترین گزینه ها محسوب می شود. نوع ساختار و جنس فلکسی نسوز از پارچه فایبرگلاس با روکش سیلیکون تقویت شده، با نوار استیل تشکیل یافته است. کانال فلکسیبل نسوردر چه زمینه ای کاربرد دارد. این کانال برای تخلیه بخارات گازی و هوا با دمای بالا استفاده می گردد.


مزایای استفاده از فلکسیبل نسوز

۱-دارای انعطاف پذیری بالا
۲- خاصیت ارتجاعی دارد
۳-قابل استفاده در سیستم انتقال هوا ، پودروذرات معلق مانند صنایع چوبی و دیگر صنایع
۴-عایق دار بودن و پیش عایق دار بودن داکت فلکسیبل هوا
۵-افزایش بهروری و کاهش انرژی

مزایای استفاده از فلکسیبل نسوز _ کانال سازان
   
                                برای اطلاع از قیمت اتحادیه به صفحه لیست قیمت مراجعه کنید.

کانال فلکسیبل هوا

امروزه شاهد پیشرفت ها یروز افزونی در تمام زمینه های میباشیم و یکی از این تکنولوژی ها در زمینه صنایع و تا سیسات ساختمانی میباشد از جمله موارد قابل ذکر در زمینه ی کانال های ساختمانی و صنعتی میباشد بعنوان مثال کانال فلکسیبل هوا یا خرطومی هوا میباشد این کانال فلکسیبل هوا در انواع مختلفی منجمله کانال فلکسیبل هوا یا لوله خرطومی آلومینیومی در بازار موجود است انتقال هوا امریست مهم که در ساختمان نقش مهمی دارد مخصوصا در زمینه صنعت و تا سیسات و تجهیزات که در طراحی کانال کشی و فروش انواع کانال هوا ، کانال گرد هوا ، اتصالات هوا ،لوله فلکسی یا لوله خرطومی هوا ، لوله اسپیرال هوا ، یکی دیگر از زیر مجموعه های مهم کانال فلکسیبل هوا، لوله های اسپیرال یا لوله اسپیرال گالوانیزه است که شاخه ای از مجموعه لوله انتقال ذرات ابزارخان بوده و نوعی کانال گرد می باشد که در اغلب موارد به منظور امر انتقال هوا مورد استفاده قرار می گیرد در ادامه ذکر بیان این نکته ضروری است که قابلیت عایق دار بودن و یا پیش عایق بودن داکت فلکسیبل یا لوله فلکسی مزیت بسیار بزرگی محسوب شده و به این معنا می باشد که کانال فلکسیبل هوا یا لوله خرطومی هوا عایق دار در زمان تولید عایق شده و عایق در داکت فلکسیبل یا کانال فلکسیبل هوا به عنوان یکی از عناصر تشکیل دهنده در ساخت کانال فلکسیبل هوا یا لوله اسپیرال هوا شرکت می کند.

مزایای استفاده از فلکسیبل هوا

۱-دارای انعطاف پذیری بالا
۲- خاصیت ارتجاعی دارد
۳-قابل استفاده در سیستم انتقال هوا ، پودروذرات معلق مانند صنایع چوبی و دیگر صنایع
۴-عایق دار بودن و پیش عایق دار بودن داکت فلکسیبل هوا
۵-افزایش بهروری و کاهش انرژی

مزایای استفاده از فلکسیبل هوا _ کانال سازان

کانال فلکسیبل آلومینیومی

کانال فلکسیبل آلومینیومی و کاربرد آن

شکل و ساختار کانال فلکسیبل آلومینیومی از دولایه فویل آلومینیومی و یک لایه پلی استر تشکیل یافته که بوسیله یک فنر فولادی ساختار گرد به خود میگیرد که کانال فلکسیبل آلومینیومی با توجه به ساختار و قیمت مناسب، در سیستم های هوارسانی نقش عمده ای را ایفا می کند. از جمله موارد کاربردی کانال فلکسیبل آلومینیومی : از کانال فلکسیبل آلومینیومی بیشتر در تهویه محیط های مسکونی،اداری، تجاری و صنعتی و بهداشتی استفاده می شود.


الف- مقاوم در برابر خوردگی و رطوب
ب- قابلیت فشردگیِ بالا برای حمل و بسته بندی آسان
پ- نصب راحت و آسان ت- وزن بسیار سبک
ث- مقاوم در برابر گسترش شعله و حرارت
ج- انعطاف پذیری بالا
چ- قیمتِ مقرون به صرفه برای کاربرد در پروژه های مختلف

کانال فلکسیبل داکت اسپلیت

کانال فلکسیبل - کانال فلکسیبل با عایق الاستومری
سیستم فلکسیبل داکت اسپیلت را می توان یکی از متداول ترین سیستم های تهویه مطبوع روز دنیا نام برد. محل جای گذری این دستگاه در سقف کاذب ساختمان ها قرار میگیرد و به وسیله ی کانال های فلکسیبل ، پیش عایق ، الاستومری ، عایق دار و فلکسی خرطومی که به ان ها متصل است هوای گرم یا خنک را در میحط پخش میکند . که این نوع ازسیستم های داکت اسپیلت مانند اسپیلت دیواری از دو بخش تشکیل شده است: ۱-یونیت داخلی (هوا ساز) ۲-یونیت خارجی (کندانسور)

ازجمله مزایای کانال فلکسیبل داکت اسپیلیت

۱) امکان نصب کویل آب گرم جهت گرمایش
۲) حذف لوله کشی های مربوطه و سیستم
۳) تهویه چند فضا به صورت هم زمان
۴) مناسب برای فضا های بزرگ و کوچک
۵) دارا ی فیلتر ضد قارچ با قابلیت شست و شو
۶) امکان استفاده در مناطق گرمسیر تا دمای ۵۴ درجه
۷) استقلال واحدهای ساختمانی
۸) دارای ترموستات برای تنظیم دلخواه دمای محیط
۹) بدون نیاز به اپراتور جهت راه اندازی و بهره برداری
۱۰) قابلیت طراحی سیستم برای گرمترین و سردترین مناطق
۱۱) مناسب برای فصل تابستان و کاهش مصرف برق نسبت اسپیلت یونیت
۱۲) حذف کانال کشی عمودی و به تبع آن استفاده مناسب از فضا(فلکسیبل، پیش عایق ، الاستومری ، خرطومی)
لازم به ذکر است که : استفاده از این دستگاه در کنار سیستم گرمایش از کف شرایط آسایش بسیار خوبی را رقم زده و بسیار لوکس می باشد هزینه ی این سیستم از مینی چیلر و فن کویل به عنوان یک سیستم لوکس پایین تر می باشد.

از جمله معایب کانال فلکسیبل داکت اسپیلیت

۱) عدم کنترل رطوبت
۲) این دستگاه ها به دلیل ظرفیت پایین تر بازده کمتری نسبت به چیلر و مینی چیلر دارند
۳) عدم دسترسی به هوای تازه
۴) عدم توانایی کنترل بر روی دمای بخش های مختلف ساختمان (روشن و خاموش شدن دستگاه به صورت مرکزی
لازم به ذکر است که : در صورت استفاده از دو دستگاه مجزا برای اتاق خواب و پذیرایی این مشکل تا حد زیادی قابل رفع می باشد.

کانال فلکسیبل برزنتی

کانال کولر فلکسیبل برزنتی و نحوی کاربرد آن

امکانِ استفاده ی این نوع کانال های هوا در جاهایی مثل سقفهای کاذب و فضاهای سربسته، باعث استقبالِ روزافزونِ کارفرمایان و مهندسین در کاربردِ این محصول شده است کانال فلکسیبل بعنوان داکتِ انعطاف پذیرجهت امورِ هوارسانی یا مکش هوا کاربرد فراوان وزن نحوی کاربرد کانال فلکسیبل برزنتی : از این کانال برای سیستم تهویه ساختمان های تجاری ، اداری ، مسکونی ، صنعتی قابل استفاده میباشد.


حمل و نصب آسان
عایق نسبی حرارتی و برودتی استحکام کششی بالای
کانال فلکسیبل برزنتی مقاومت بالا در برابر ارتعاش
وزن سبک و قابل حمل آسان
قایبلیت فشردگی بالا برای بسته بندی در بیشترین طول

اجرا و نصب کانال های فلکسیبل و انواع آن

برای نصب و اجرای کانال فلکسیبل باید به اصول و قواعدی توجه کرد ازجمله موارد مهم در نصب و اجرای کانال فلکسیبل اتصال دو قطعه میباشد که از جنس رابط گالوانیزه با ضخامت و سایز مختص خود میباشد که باید برای نصب آن حتما به متخصصان آن سپرده شود لذا کانال سازان با تیم مجرب و حرفه ای در زمینه نصب و اجرای کلیه و انواع کانال های فلکسیبل ، فلکسیبل هوا ، فلکسیبل آلومینیومی ، انواع فلکسیبل داکت اسپلیت ، فلکسیبل نسوز ، فلکسیبل الاستومری ، در انواع مختلف آماده هر گونه خدمات در این زمینه می باشد خوشبختانه کانال سازان در زمینه کانال سازی ، کانال کشی ساختمانی و صنعتی ، انواع کولر، در سراسر اقصی نقاط همراه با تیم مجرب با بهترین و با کیفیت ترین محصول در خدمت کلیه شهروندان عزیز میباشد جهت اطلاع بیشتر با تیم پشتیبان تماس گرفته و پاسخ سئوالات خود را دریافت نمایید.

اجرا و نصب کانال های فلکسیبل و انواع آن _ کانال سازان

قیمت کانال فلکسیبل

مسلما آنچه در قیمت تاثیر دارد جنس و نوع و کاربرد آن در ساختمان یا صنایع و تاسیسات می باشد و با توجه به گستردگی و تنوع بالا در تولید این کانال قیمت های آن نیز متفاوت میباشد و اینکه در چه مراکز و برای چه نوع کاربردی قابل استفاده میباشد یقینا کانالی که در ساختمان بکار میرود با کانالی که در صنایع و مراکز تجاری و صنعتی بکار میرود متفاوت است در نتیجه قیمت های آن نیز بسته به نوع آن متفاوت می باشد .که قیمت اصلی و نهایی آن در زمان بازید مشخص شده برای دریافت لیست قیمت به نماینده فروش کانال سازان تماس گرفته تا کلیه مشخصات فنی و غیره را با شما درمیان بگذارد . همانطور که گفته شد قیمت کانال های مذکور در انواع مختلفی بر حسب مصالح به کار رفته در ساخت آنها موجود و بر حسب نیاز مشتری به کار برده می شوند. از جمله انواع پرکاربرد که قیمت نیز در هرکدام بر اساس مشخصات فنی آنها متفاوت می باشد می توان به موارد زیر اشاره ی مختصری کرد .


قیمت انواع فلکسیبل

قیمت نسوز یا سیلیکونی : این کانال یکی از مقاومترین انواعی است که در برابر حریق و گرما مقاومت بالایی دارد و همچنین در برابر عوامل شیمیایی و رطوبت نیز مقاوم میباشد کانال آلومینیومی یا سیلیکونی نسوز می باشد. قیمت نسوز به سبب مزایا و کاربری های وسیع آن بسیار مقرون به صرفه می باشد.
قیمت کانال برزنتی : کانال از نوع برزنتی دارای مقاومت بالایی میباشد و قیمت برزنتی با روند روبه افزایش خوبی مواجه است برای اطلاع دقیق تر میتوانید با شماره های موجود در سایت کانال سازان تماس گرفته تا راهنمایی لازم را دریافت نمایید.

قیمت کانال آلومینیومی : این نوع از کانال که ساده ترین نوع این گونه ابزار تأسیساتی می باشند در انواع سیستم های تهویه به منظور انتقال جریان هوای تولیدی و بازگشت آن به کار می روند. قیمت فویلی یا آلومینیومی به سبب مزایا بالای آن و در مقایسه با آن بسیار مقرون به صرفه و مناسب می باشد که همچنین قابلیت بکارگیری در پروژه های درمانی را نیز دارند. شما میتوانید برای اطلاع دقیق و بیشتر با ما در تماس باشید کانال سازان با افتخار پاسخگوی سوالات شما عزیزان در این راستا میباشد.