advertise
کانال سازی ساختمان - کانال کشی ساختمان | کانال سازان

کانال سازی ساختمان - کانال کشی ساختمان

در ساختمان ها یا مراکز صنعتی و غیره بسته به نوع کاربرد آن کانال سازی های مختلفی وجود دارد بدین صورت که از کانال در ساختمان ها و مراکز صنعتی جهت هدایت هوا به محل های خاص تعبیه شده در ساختمان استفاده می شود. کانال سازی رشته ای مرتبط برای ایجاد کانال برای انواع مراکز مختلف میگردد که شامل : ساخت کانال های بیمارستانی ساخت و نصب کانال های مراکز صنعتی ساخت ،ساخت و نصب کانال های برجها ، ساخت و نصب انواع دریچه های تنظیم هوا .میباشد . کانال سازی ساختمان انواع مختلفی دارد نصب و ساخت کانال گرد ، مستطیل و بیضی میباشد . تیم و گروه کانل سازان برادران همراه با کادری مجرب و فعال امادگی هرگونه خدمات در زمینه ساخت و نصب کانال ساختمان میباشد و شما عزیزان میتوانید از طریق شماره های موجود در سایت با ما در ارتباط باشید و اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت نمایید . ما این این اطمینان را به شما میدهیم که بهترین و با کیفیت ترین کارا به شما عزیزان تحویل داده و هدف ما کسب رضایت شماست .


ویژگی و چگونگی ساخت کانال ساختمان _ کانال سازان

ویژگی و چگونگی ساخت کانال ساختمان

کانال‌سازی، اصولا یک حرفه‌ای است که به تولید کانال و دریچه‌های تهویه مطبوع و خروج هوای آلوده می‌پردازد. هواکش ، کانال کولر، هود آشپزخانه‌‌ صنعتی ، لوله بخاری نمونه‌هایی از تولیدات کانال‌ سازی می‌باشند. معمولا برای ساختن کانال تهویه از ورق سفید یا گالوانیزه استفاده می‌کنند که با پشم شیشه و پوشش الاستومری عایق‌ می‌شوند. یکی از ورزن های جدید کانال ها کانال فنولیک میباشد که نسل جدیدی از کانال‌های تهویه از جنس آلومینیوم است که برای جلوگیری از اتلاف انرژی در ساختمان با پوششی از ورق پلی‌یورتان عایق می‌شود.کانال سازان با سابقه یدرخشان در زمینه ساخت انواع کانال سختمان و کانال کشی شاختمان ، کانال کشی صنعتی تخصص ویژه داشته است . از ویژگی‌های این کانال سازی می‌توان به مشاوره، ساخت و نصب کانال در کم‌ترین زمان با رعایت اصول استاندارد و ارائه خدمات در تمام نقاط کشور اشاره کرد.شما عزیزان در هرکجای ایران زمین که هستید نگران و دغدغه نداشته باشید چرا که تیم و گروه ما همیشه ودرهمه جا آماده ی خدمت رسانی به شما گرامیان میباشد.


کانال ها برای کانال کشی ساختمانی از نظر شکل هندسی انواع مختلفی دارند که به انواع آن اشاره میکنیم

۱-کانال های چهار گوش : طراحی این کانال سابقه ی دیرینه ای دارد اززمان های قدیم تا کنون وجود داشته است و هشکل هندسی آن همانگونه که مشخص است بصورت چها گوش میباشد که خود این کانال چها گوش در دو مدل یافت میشود یکی مدل بند کشویی یا آمریکایی و مدل فلنچی یا انگلیسی که از جنس های متفاوت و مختلفی شکل گرفته مانند جنس گالوانیزه ، عایقی و غیره البته این کانال چهار گوش محاسن و معایب خاص خود را دارد که به مختصر به ان اشاره میکنیم .

کانال از نظر شکل هندسی انواع مختلفی دارند که به انواع آن اشاره میکنیم _ کانال سازان

محاسن و معایب کانال چهار گوش

کانال چهار گوش چه معایبی دارند ؟

۱) وزن و حجم بالایی دارند
۲) در فضای آن آشغال زیاد به خود میگیرد
۳) در هنگام بهره برداری آلودگی صوتی زیادی دارد .
۴) وبه دلیل نبودن یونیفورم جبهه هوایی گرد و غبار داخل کانال انباشته میشود .

محاسن و معایب کانال چها گوش _ کانال سازان

محاسنی که کانال چهار گوش دارد چیست ؟

۱) قیمت پایین و ارزانی نسبت به کانال های دیگر دارد 
۲) دارای سرعت بالایست
۳) نیاز به تجهیزات گران قیمت ندارد 
۴) طراحی سریع وآسانی دارد 

کانال گرد چگونه است و کاربرد آن چیست ؟

شکل ظاهری این کانال به صورت دایره است. کارایی این نوع مدل کانال ها نسبت به کانال های چهارگوش بیشتر است. مزایای زیادی نسبت به کانال چهار گوش دارد و همین امر باعث شده این در بازار رئنق بیشتری بگیرد. از مشخصه هاو کاربرد کانال گرد این است میتوان آن را در مکان هایی که داری فضای زیاد هستند مانند کارخانه ها یا سوله های ورزشی مورد استفاده قرار بگیرد.البته این کانال هم مانند سایر چیز هایی دیگر هم معایبی دارد و هم محاسنی که باید دید محاسن کدام بیشتر است با توچه به محاسن و معایب موجود آن را انتخاب نمایید .


مزایای کانال گرد

۱) داشتن ظاهری زیبا و محکم
۲) کاهش صدا
۳) دارای وزن و جحم کم میباشد
۴) در انتقال هوا سرعت بالا و خوبی دارد
۵) دارای افت فشار پایین میباشد  
یکی دیگر از مزایای کانال گرد این است که برای مناطق مرطوب جنس آلومینیوم و ضد زنگ زدگی میباشد . وهمچنین جنس استیل آن برای مناطق بهداشتی مثل بیمارستان ها ، آزمایشگاه ها و غیره مطابق با استاندار.

مزایای کانال کولر گرد _کانال سازان

۱) دارای سرعت اجرایی تقر یبا پایینی دارد
 ۲) تعمیرات آن سخت میباشد
 ۳) هزینه ی بالای دارد.

کانال سازان با سابقه ی درخشان در زمینه ساخت کانال ساختمان و نصب کانال کشی ساختمان ، انواع کانال های ساختمانی و صنعتی ، انواع کانال های گالوانیزه ، پلاستیکی ،عایق کاری در هنگام نصب کانال ، کانال کشی بر اساس طراحی ساختمان ، تعمیر کاران متخصص و کارامد و حرفه ای ، تیه انواع ورق های کانال ساختمان ، کانال کشی بر اساس فشار بالا ، فشار متوسط ، و فشار پایین کانال ، کانال کشی براساس سرعت بالا و سرعت پایین شما با می توانید در هر کجای اقصی نقاط کشور که هستید با تیم پشتیبان ما تماس گرفته و از کم و کیف آن اطلاع کسب نمایید. کانال سازان با افتخار اماده کلیه خدمات در ساخت و نصب کانال سازی و کانال کشی ساختمان شما می باشد .

   
                                برای اطلاع از قیمت اتحادیه به صفحه لیست قیمت مراجعه کنید.

کانال کشی ساختمان

در رابطه با اهمیت کانال کشی باید بگوییم اگر بهترین مدل کولر را هم خریداری کنید ، اما اگر طراحی و ساخت کانال ساختمان را به درستی انجام نداده باشید، نخواهید توانست از مزایا و کیفیت بالای برخوردار شوید. به شیوه ی ساده تر می توان گفت که کانال کشی ساختمان از مهم ترین بخشساختمان میباشد چرا که نحوه کانال کشی روی دکوراسیون داخلی و میزان خنک شدن ساختمان تاثیربسزایی دارد .

سیستم کانال کشی ساختمان

سیستم کانال سازی شبکه ایست از انشعابات و مسیرهای دایره ای یا مسـتطیلی (عمومـا از جـنس صفحات گالوانیزه ، آلومینیومی ، فایبرگلاس و یا کامپوزیت پلاستیک) که داخل دیوارها ، کـف و یا سقف قرار دارد. در واقع یک سیستم کانال کشی ساده و معمولی شامل کانالهای رفت و برگشت هواست . وسیله سرمایشی و گرمایشی اصـلی دارای یک فن میباشد که میتواند هوای رفت را به داخل اتاقها هدایت کند. فن میتواند هـوا ی رفت را با استفاده از کانالهای هوای طراحی شده و از طریق دریچه های هوای رفت بـه داخـل اتاقها بدمد .اغلب برای صرفه جویی در نصب کانال ساختمان در منازل از دو یا یک مسیر برگشت هوا مخصوصا در مکان هایی که بیشترین تردد را دارد استفاده میکنند.

سیستم کانال کشی ساختمان _ کانال سازان

مراحل کانال کشی ساختمان بدین صورت است که ...

۱) تهیه ورق مناسب برای کانال کشی ساختمان
۲) کانال کشی براساس طراحی و نوع و کاربرد ساختمان
۳) عایق کاری کانال در هنگام کانال کشی ساختمان
۴) براساس میزان سرعت و جریان باد باید کانال کشی صورت بگیرد

عواملی که باید در هنگام کانال کشی ساختمان به آن توجه داشت

برای محاسبه ی ابعاد کانال در زمان کانال کشی که باید به آن توجه و دقت داشت این است که میزان سرعت و جریان هوا در کانال کشی ساختمان است و باید سرعت و افت فشار هوا را در کانال کشی ساختمان مد نظر قرارداد نحوی محاسبه ابعاد کانال بدین صورت است که سرعت استاندارد هوا در کلیه کانال ها در زمان کانال کشی ساختمان اعم از کانال اصلی یا کانال فرعی را مشخص و انتخاب کرده و برای جریان هوا باید از یک نمودار استاندارد استفاده کرد و قطر کانال را محاسبه نمود . یکی دیگر از موارد دیگر که باید به آن توجه داشت از طریق جدول مقادیر استاندارد سرعت هوا جریان هوا و افت فشار ثابت را در کانال کشی ساختمان را مدنظر قرارداد.


رتبه بندی یا طبقه بندی کانال کشی ساختمان بر اساس و معیار سرعت هوا چگونه باید باشد_ کانال سازان

رتبه بندی یا طبقه بندی کانال کشی ساختمان بر اساس و معیار سرعت هوا چگونه باید باشد ؟

۱- کانال کشی براساس کانال ها با سرعت هوایی بالا : این دسته از کانال ها برای مکان هایی مانند کارخانجات است که در تولید صدا در جریان سرعت بالای هوایی در کانال مشکلی ایجاد نمیکند و سرعت بالا را برای این کانال انتخاب مینمایند .
۲- کانال کشی براساس کانال ها با سرعت پایین : این دسته از کانال ها برای محل ها مسکونی و آسایشی قابل استفاده است که سرعت جریان هوا کن و پایین است .


کانال سازی ساختمان - کانال کشی ساختمان
عوامل موثر برقیمت کانال کشی ساختمان
- هزینه کانال به صورت متری محاسبه میشود
-قیمت گذاری دقیق با بازدید از محل و پس از انتخاب ورق مورد نظر میباشد
- نوع و جنس و برنده کانال در نحوی قیمت تا ثیر بسزایی دارد .
- .ضخامت ورق مورد استفاده در کانال کشی
- نوع اتصالات آن که از جنس بند کشو باشد یا فلنج
- نوع ورق ونوع گالوانیزه بودن - نوع عایق کاری که در کانال کشی بکار برده میشود
- شرایط مکانی و ارتفاع نصب کانال کشی ساختمان

چرا شرکت کانال سازان را برای کانال سازی و کانال کشی ساختمان انتخاب کنیم؟

عیب یابی دقیق و تیم حرفه ای و ورزیده

اعزام سریع نیرو مجرب به محل

تعمیر کاران و متخصصان مجرب و حرفه ای


استفاده از قطعات و ورقهای با کیفیت و عالی

اعزام نیرو در تمام اقصی نقاط کشور

ارائه فاکتور و ضمانتنامه فروش