advertise
Industrial ducting

کانال کشی و کانال سازی

کانال سازی یا کانال کشی چیست ؟

کانال کشی عبارت است از مجموعه اقدامات در راستای ساخت و اجرای انواع کانال در انواع سیستم های تهویه، جهت جابه جایی و انتقال هوا و افزایش بهره وری از انرژی در تمامی فضای محیط. در واقع کانال ها وظیفه ی انتقال هوای گرم یا سرد شده و یا حتی گرفتن هوای محیط و پس از آن برگشت هوای تصفیه شده به محیط ساختمانی یا صنعتی را در انواع سیستم های هوایی برعهده دارند. بنابراین در تأسیسات صنعتی و هم چنین کولرها و سیستم های تهویه مطبوع خانگی از کانال سازی و کانال کشی استفاده می گردد.
در فرآیند انجام کانال سازی و کانال کشی، کانال ها در انواع اشکال کانال چهارگوش، کانال گرد و کانال اسپیرال با بررسی شرایط محیطی طراحی شده و با انواع متریال، ورق های گالوانیزه، آلومینیومی و مسی و با استفاده از انواع عایق بندی های پشم سنگ، پشم شیشه، پلی و فوم و عایق های به روز و جدید ساخته می شود و پس از آن به نصب و راه اندازی و اجرای کانال کشی توسط متخصصین پرداخته می گردد.
همچنین شما میتوانید برای دریافت مشاوره رایگان با مجموعه کانال سازان تماس بگیرید. این مجموعه با برخورداری از نیروهای متخصص و مجرب آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.

کانال کشی - کانال سازی | مراحل و هزینه ها

فرآیند کانال کشی و نصب و راه اندازی انواع کانال ها از مواردی است که اگر بدون توجه به محیط و شرایط آن صورت بگیرد، می تواند به شدت باعث کاهش راندمان سیستم تهویه مطبوع به دلیل افزایش نشتی ها و در نتیجه تحمیل هزینه های سنگین بشود. برای مثال اندازه گیری و محاسبات دقیق باعث می شود که کانال ها در فرآیند کانال کشی با اندازه مناسب نه بسیار بزرگ و نه بسیار کوچک نسبت به محیط نصب و راه اندازی گردد و در نتیجه دارای پوسته ی ساختاری کارآمدتر و مجراهای ورودی و خروجی با سایز مناسب خواهد شد. کانال سازی و طراحی کانال کشی دارای سه مرحله ی تخصصی به شرح زیر است:


۱- تعیین محل دریچه ها و مسیر کانال ها روی نقشه

۲- تعین ابعاد و ضخامت کانال ها

۳- محاسبه ی افت فشار کل شبکه


انجام خدمات کانال سازی با بهترین قیمت

بنابراین کانال کشی و کانال سازی نیازمند تخصص حرفه ای توسط کارشناسان طراحی و نصابان مجرب است. هرچه این مراحل دقیق تر انجام شود موجب می گردد که تعادل پس از نصب و راه اندازی تأمین گشته و موجب عملکرد بالاتر سیستم می گردد.
شما می توانید کانال سازی محیط خود را به کارشناسان مجرب ما بسپارید. مجموعه کانال سازان بابرخورداری از سال ها تجربه در زمینه کانال سازی، آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد.شما میتوانید از طریق دکمه زیر با ما تماس حاصل فرمائید.


کانال کشی صنعتی و کانال کشی ساختمان

کانال سازی و کانال کشی ساختمان اغلب تنها دارای مسیر ورود هوا به محیط است، برای مثال کانال کشی کولرهای آبی به منظور ایجاد برودت که تنها به منظور ایجاد و انتقال هوای سرد به محیط ساخته و اجرا می گردد، ولی در کانال کشی های پیشرفته تر همانند کانال سازی و کانال کشی صنعتی این سیستم دارای مسیر رفت و برگشت هوا است.
به این معنی که هوا از محیط وارد کانال شده و پس از اعمال فرآیندهایی از قبیل رطوبت گیری یا رطوبت زنی و همچنین عملیات تصفیه هوا به محیط برمی گردد.
در ساخت کانال ها باید به مواردی همچون افت فشار کمتر، آلودگی صوتی کمتر، جلوگیری از منتقل شدن لرزش، در نظر گرفتن محدودیت در فضا، جلوگیری از نشتی هوا و منتقل شدن گرما، سرعت، افت اصطکاکی کمتر و... توجه داشت.

کانال کشی صنعتی

کانال کشی صنعتی سیستم تهویه

قیمت کانال کشی و کانال سازی

کانال سازی و کانال کشی فرآیندی است که در راستای بهبود شرایط محیطی و استفاده ی بهینه از انرژی در تمامی فضاهای ساختمانی یا صنعتی انجام می گردد. بنابراین می توان گفت که هزینه کردن برای کانال سازی و کانال کشی باعث هرچه مقربون به صرفه تر شدن سایر هزینه های تحمیل شده ی بعدی و جلوگیری از اتلاف انرژی خواهد شد.
علاوه بر این به دلیل تفاوت در قیمت و هزینه های کانال سازی و کانال کشی انواع کانال های مختلف با توجه به اثربخشی های آن ها، مهندسان و معماران انواع ساختمان ها و محیط های صنعتی باید به بررسی هرچه بیشتر شرایط و استفاده از کانال مناسب با محیط بپردازند.
با بررسی شرایط و وضعیت فضایی که قرار است تهویه و انتقال هوا در آن صورت بگیرد کانال ها در شکل های متفاوت چهارگوش، دایره ای اسپیرال و یا حتی بیضی شکل و همچنین از جنس های مختلف هم چون ورق های فلزی آلومینیومی، گالوانیزه و مسی و یا فوم های از پیش عایق شده پوشیده با ورق های آلومینیومی در بازار موجود است که هریک از این عوامل می تواند روی قیمت تمام شده ی کانال سازی و نهایتاً کانال کشی تأثیر به سزایی داشته باشد.


برای مثال شاید قیمت کانال های چهارگوش به دلیل طراحی ساده به نظر مناسب بیاید ولی کانال گرد یا اسپیرال با قیمتی بالاتر می تواند بهینه تر و دارای شکلی فاخرتر باشد که انتقال هوا را به شکل بهتری انجام می دهد و به دلیل ظاهر مناسب و قابلیت رنگ کاری روی آن حتی می تواند در پروژه های اکسپوز مورد استفاده قرار بگیرد.
علاوه بر این کانال سازی کانال های گالوانیزه دارای قیمت مناسب تری نسبت به کانال های از پیش عایق شده است چرا که از ورق های گالوانیزه که در بازار با قیمت مناسب ارائه می گردد ساخته می شوند ولی پس از ساخت نیاز به عایق کاری با پشم شیشه یا پشم سنگ خواهند داشت که این امر علاوه بر هزینه بر شدن فرآیند کانال کشی نیازمند تعیبیه ی فضای اضافه برای عایق کاری خواهد گشت، همچنین مصالح عایق کاری که پشم شیشه یا پشم سنگ است می تواند حین فرآیند انتقال هوا به محیط منتقل شده و برای سلامتی نیز مضر باشد.

کانال کشی در اصفهان

کانال کشی - کانال سازی | مراحل و هزینه ها

بنابراین استفاده از کانال های از پیش عایق شده که فرآیند ساخت آنها به نسبت کانال های گالوانیزه می تواند کمی قیمت بالاتری داشته باشد ولی در فرآیند کانال کشی و نصب و راه اندازی آن قسمت عایق کردن حذف خواهد گشت و علاوه بر صرفه جویی در هزینه، از فضا نیز به نحو احسن می توان استفاده کرد
چرا که دیگر نیازی به تعبیه ی فضایی برای عایق کشی پس از نصب نخواهد بود. هم چنین بنا به استفاده از فوم ها و مواد آنتی باکتریال در متریال کانال های پیش عایق این کانال ها به سلامتی افراد هیچگونه آسیبی نخواهد رساند و به دلیل ساخت استاندارد آن ها از بهترین مواد و متریال انرژی به اصطلاح پرت نخواهد شد و در مصرف انرژی قیمت بالاتر ساخت آن جبران خواهد گشت.

انجام خدمات کانال کشی و کانال سازی با بهترین قیمت

کانال کشی و کانال سازی در اصفهان

کانال سازی و کانال کشی شرکت کانال سازان عرضه کننده ی انواع کانال های ساختمانی و صنعتی آماده ی خدمت رسانی در راستای ساخت و اجرای انواع کانال ها به شما همشهریان عزیز اصفهانی در سرتاسر استان اصفهان است.
شما تنها با یک تماس می توانید تمام امور مربوط به فرآیند کانال کشی و کانال سازی را به ما بسپارید. شرکت ما ساخت و اجرای انواع کانال اسپیرال گرد و چهارگوش ،کانال گالوانیزه با انواع ضخامت در ورق گالوانیزه در ابعاد مختلف و همچنین کانال های ازپیش عایق شده را به نحو احسن با کمترین هزینه و بهترین کیفیت انجام می دهد.
کانال سازی این شرکت مجری انواع پروژه های کانال کشی ساختمانی و صنعتی در تمامی نقاط اصفهان است که وظیفه ی اجرا از صفر تا صد پروژه را با بازدید از پروژه توسط متخصصین و ارائه نقشه مهندسی از سیستم مورد نیاز کانال کشی به عهده می گیرد.


کانال کشی - کانال سازی | مراحل و هزینه ها

کارگاه تولیدی صنعتی شرکت کانال سازان ، با بهره گیری از دانش روز دنیا، خلاقیت و تجربه؛ تولید کننده ی انواع کانال هدایت هوای صنعتی و ساختمانی است که توسط کادری مجرب و کارآزموده با هدف تأمین سرمایش و گرمایش محیط ساختمانی، کارگاهی و تأسیسات صنعتی و تهویه ی مطبوع آماده به خدمت رسانی در سرتاسر این استان است.
کافی است تنها با یک تماس تمام امور طراحی و اجرای انواع کانال سازی و کانال کشی صنعتی را به ما بسپارید. شرکت کانال سازان طراح و مجری انواع کانال چهارگوش، گرد و اسپیرال با انواع متریال فلزی ورق گالوانیزه، آلومینیومی، مسی و کانال های از پیش عایق شده در انواع ضخامت و ابعاد گوناگون در اصفهان است.
هم چنین نصب و مراحل پس از نصب، تعمیر و تمام امور کانال سازی و کانال کشی را از ما بخواهید. هدف این شرکت جلب آسایش و تأمین رفاه حال ساکنین ساختمان ها و کارگران و کارفرمایان انواع محیط های کارگاهی و تأسیسات صنعتی در اصفهان است.این مجموعه همچنین به ارائه تمام امور مرتبط به دریچه تنظیم هوا، تهویه هوا و تأمین هوا میپردازد.


کانال کشی و کانال سازی در تهران

از آن جایی که کانال کشی ساختمانی و صنعتی باید با استفاده از تکنولوژی و علم روز دنیا و همچنین بررسی شرایط محیطی و اطلاعات توسط یک طراح یا پیمانکار مسیریابی بهینه برای ساخت کانال و راه اندازی آن انجام گردد، در نتیجه این کار نیازمند متخصص حرفه ای است. کانال کشی و کانال سازی در تهران توسط شرکت کانال سازان با بهره گیری از متخصصین حرفه ای و تکنسین های مجرب و کارآزموده در سراسر استان تهران انجام می گیرد.
فقط کافی است با یک تماس از مشاوره ی کارشناسان شرکت کانال سازان در خصوص کانال سازی و کانال کشی در تهران بهره برده و سفارش خود را برای انواع محیط ساختمانی و صنعتی در هر نقطه ای از تهران ثبت کرده تا کارشناسان و متخصصین ما در اسرع وقت به محیط اعزام شده و با بازدید از محیط و بررسی شرایط آن مقرون به صرفه ترین به همراه بالاترین کیفیت کانال سازی و کانال کشی را برای شما انجام دهند.
این شرکت با بهره گیری از نیروی متخصص و تجهیزات پیشرفته با سابقه ی درخشان چندین ساله آمادگی آن را دارد که انواع کانال های صنعتی را ساخته و با بالاترین کیفیت تحویل شما تهرانیان عزیز بدهد ، این مسئله را نیز در نظر داشته باشید که محصولات ما با مناسب ترین قیمت های ممکن عرضه می گردند.


کانال کشی - کانال سازی | مراحل و هزینه ها

هر کجای تهران بزرگ که باشید تنها با یک تماس نصب و ساخت کانال (کانال سازی) راه اندازی کانال (کانال کشی) محیط های ساختمانی، کارگاهی و تأسیسات صنعتی را به این شرکت بسپارید و از خدمات شبانه روزی و هم چنین پشتیبانی پس از نصب برخوردار گردید.
شرکت ماعلاوه بر کانال سازی و کانال کشی در تهران تمامی مراحل عایق بندی صوتی و حرارتی را با بهره گیری از مصالح مختلف همچون پشم سنگ، پشم شیشه، پلی فوم و انواع عایق جدید و به روز دنیا انجام می دهد. شرکت کانال سازان مجری کانال سازی و کانال کشی در تهران و تهیه ی ملزومات مربوطه با استفاده از بهترین مصالح و مرغوب ترین متریال اولیه به صورت کاملا مقرون به صرفه با مناسب ترین قیمت ، آمادگی خود را در راستای تامین نیاز و رفاه حال همکاران تهرانی محترم ، تاسیسات صنعتی ، محیط های ساختمانی ، انواع سیستم های تهویه ، کارگاه ها و کارخانه های صنعتی و ... اعلام می دارد.