advertise
کابینت سازی

کابینت فلزی اصفهان

شرکت کانال سازان ارائه کننده ی انواع کابینت فلزی در استان اصفهان، آماده به خدمت رسانی در تمام امور مربوط به کابینت فلزی آشپزخانه در اصفهان به شما همشهریان عزیز است. شما ساکنین اصفهانی می توانید با تهیه ی کابینت فلزی از این شرکت از مزایای کابینت فلزی در اصفهان برخوردار شده که از جمله ی آن ها می توان به مقاومت بالای این گونه کابینت ها نسبت به ضربه و استحکام آن، هم چنین قیمت مناسب کابینت های فلزی برای آشپزخانه نسبت به سایر انواع کابینت ها و تعمیر سریع و ترمیم در اسرع وقت توسط تکنسین های ماهر ما اشاره کرد. هم چنین این شرکت ارائه کننده ی انواع کابینت های استیل برای ساختمان شما، رستوران و غذاخوری ها در سطح استان اصفهان است. شرکت ما کابینت فلزی در استان اصفهان را با جنس ورق های استیل با ظاهری بسیار شیک و مقاومتی بسیار بالا در برابر رطوبت، ضربه و آلودگی های شیمیایی و میکروبی به شما همشهریان عزیز ارائه می دهد. تنها کافی است که پس از انتخاب کابینت فلزی اصفهان مورد نظر خود با شرکت ما تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید تا در اسرع وقت نصابان حرفه ای به محل مورد نظر شما اعزام گشته و خدمات مربوط به کابینت فلزی آشپزخانه اصفهان را به شما ارائه دهند.

کابینت سازی

کابینت فلزی

انواع کابینت فلزی

امروزه کابینت های فلزی انواع مختلفی دارند. از جمله ی آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
• کابینت فلزی فولادی (ورق سیاه)
• کابینت فلزی گالوانیزه
• کابینت فلزی فولادی با ورق گالوانیزه (ترکیب نوع اول و دوم)
• کابینت فلزی استیل

ساخت کابینت فلزی اصفهان

در عملیات ساخت کابینت فلزی در اصفهان تمام قسمت ها از جمله چهارچوب (یونیت)، درب، لولاها و کشوها از جنس فلز به کار برده می گردند. در فرآیند ساخت کابینت فلزی اصفهان، اجزای کابینت فلزی آشپزخانه در اصفهان با جوش نقطه ای، لحیم و کاری به یک دیگر متصل می گردند. رنگ آمیزی چهارچوب در ساخت کابینت فلزی در استان اصفهان هم می تواند به صورت دستی (با هزینه ی پایین) و هم به صورت استاتیکی و کوره ای (هزینه ای بالاتر ولی ماندگاری بیشتر) صورت می گیرد. ساخت کابینت های استیل اغلب در اماکنی که بهداشت بسیار حائز اهمیت است به کار می رود چرا که استیل در برابر عوامل شیمیایی و میکروبی مقاومت بالایی دارد. از جمله رستوران ها، غذاخوری ها، بیمارستان ها و... بدنه، صفحات و درب های این نوع از کابینت ها تماماً از جنس استیل است. ورقه های استیلی به کاربرده شده در این کابینت ها به دلیل ظاهر شکیل و نقره ای فامشان نیازی به رنگ آمیزی ندارد. فرآیند ساخت کابینت فلزی در استان اصفهان از ورقه های استیل به گونه ای است که این کابینت ها در برابر ضربه بسیار مستحکم بوده و طولانی مدت قابل استفاده هستند و عمر مفید بالایی دارند. همچنین کابینت استیل به دلیل جنس مقاومشان در برابر زنگ زدگی و رطوبت از مقاومت بالایی بر خور دارند و نیازی به رنگ ندارند. شرکت کانال سازان تمامی مراحل ساخت کابینت فلزی در استان اصفهان از صفر تا صد (تولید، نصب و تعمیر) با پشتیبانی پس از نصب در سراسر نقاط این استان به بهترین شکل توسط متخصصین و نصابان حرفه ای انجام می دهد.
   
                                برای اطلاع از قیمت اتحادیه به صفحه لیست قیمت مراجعه کنید.

قیمت کابینت فلزی اصفهان

مشخصه ی اصلی ساخت کابینت فلزی اصفهان قیمت مناسب آن است. قیمت ساخت کابینت فلزی اصفهان با ورق سیاه نسبت به کابینت های گالوانیزه از قیمت پایین تری برخوردار است ولی کابینت های گالوانیزه به دلیل مقاومت در برابر زنگ زدگی طول عمر بالاتری دارند. قیمت کابینت فلزی اصفهان علاوه بر نوع ورق به کار برده شده در آن ها به نوع رنگ آمیزی آن ها که پیستوله ای (دستی) یا استاتیک (کوره ای) انجام شده نیز بستگی دارد. هم چنین قیمت کابینت فلزی اصفهان با ورق های استیل نسبت به سایر کابینت ها به دلیل مقاومت بالای آن دربرابر عوامل محیطی هم چون رطوبت و آلودگی های میکروبی و ظاهر ساده و شکیل نقره ای فام آن از عدد بالاتری برخوردار است. شرکت کانال سازان هم چنین ساخت کابینت فلزی اصفهان با ورق های استیل را برای انواع کاربری های مسکونی رستورانی و بیمارستانی با بهترین و مناسب ترین قیمت کابینت فلزی اصفهان از صفر تا صد در محل مورد نظر شما انجام می دهد. شرکت کانال سازان ارائه دهنده ی مقرون به صرفه ترین قیمت ساخت کابینت فلزی اصفهان در سرتاسر نقاط استان، در طول تمام ایام هفته به صورت ۲۴ ساعت شبانه روز، آماده ی خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز است. کافی است تنها با یک تماس تلفنی، تکنسین متخصص و نصاب حرفه ای را جهت نصب با بهترین قیمت کابینت فلزی اصفهان در محل مورد نظر خود داشته باشید.